квіткіс - Ритмоплин
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

квіткіс – Ритмоплин (Альбом)

31 серпня київський гурт «квіткіс» випустив третій студійний альбом «Ритмоплин», до якого увійшло 9 треків.

Пісні лонгплею стилістично різнобарвні: від звичних для команди поп-панкових треків до фолк-панку, хіп-хопу, фанку і навіть репкору. Це зумовлено концепцією альбому, згідно якої композиції платівки присвячені “культовим українським командам і артистам, завдяки яким наша альтернативна сцена зароджувалася, розвилася і існує досі”.

Мова зокрема йде про українські гурти, популярність яких припала на 1990-і та 2000-і. Серед них: «The Вйо» з Мирославом Кувалдіним, «Димна Суміш» з Сашею Чемеровим, «Фактично Самі» з Іреною Карпою, «Брати Гадюкіни» з Сергієм Кузьмінським та інші.

Записувався альбом на початку лютого 2023 року на київській студії Вячеслава Горбенка More Music.

квіткіс - Ритмоплин

Традиційно для квіткіс саундпродюсером їхнього релізу виступив лідер проєкту «Ульмо Три» Костянтин Шелудько. До слова, якби не він, то однієї пісні у «Ритмоплині» могло б і не бути.

«Замальовка на те, що стало в результаті “Інстаграмом”, була просто наджемлена колись нами. Але Костя побачив у ній повноцінний трек. І коли ми прямо на студії його довели до ума, а потім ще наш музичний гуру підшаманив тречок, то ми були в захваті. В захваті настільки, що без вагань вирішили випускати “Інстаграм” на альбомі», – поділився з «Нотатками» фронтмен квіткіс Діма Войналович.

А ще «Ритмоплин» – це перший реліз, де можна почути голоси усіх чотирьох учасників «квіткіс».

«Так, як «квіткіс», альбоми не записує ніхто! Це якась дика магія, яку ви зможете відчути через ці дев’ять треків», – говорить бас-гітаристка гурту Марина Завадська.

квіткіс – Ритмоплин (Альбом)
Музичні платформи


Додамо, що на пісню «Голуб», яка стала популярною ще до виходу LP, музиканти зняли кліп.

Його режисером стала молода і талановита кінематографиня Юлія Кисла, а операторську і монтажну роботу виконала відома фотографиня Олександра Камінська.

Зйомки відбувалися у київському клубі Otel’, яким керує митець Павло Дергачов. У відео артисти з’явилися у неочікуваних образах, які були придумані й підібрані Анною Хілько з кіномайстерні ЮГА.

Екранізована пісня, говорять музиканти, може здатися комусь жартівливою чи навіть смішною, але насправді “у ній закладені гостросоціальні сенси”.

«Це пісня про те, що скільки б людину не намагалися переїхати життєві обставини, але людина все це має подолати і вийти з ситуації на щиті, має не дати себе розчавити, як той голуб, про якого співається. Також це пісня про аб’юзивні стосунки», – говорять про виднограй панки.

квіткіс – Голуб (Кліп)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *