квіткіс - Привиди
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

квіткіс – Привиди (Кліп)

14 жовтня гурт «квіткіс» презентував атмосферний кліп на пісню «Привиди», яка була написана і записана у березні цього року.

Цей трек музиканти присвятили усім героям Війни за незалежність України, які “не просто боронять нашу землю від усіляких покидьків, а й нищать їх на усіх фронтах”.

«А ще ця пісня присвячується усім нам – котикам і кицям з синьо-жовтими сердечками, які наполегливо і невпинно роблять рідну країну сильнішою і найкращою!» – коментують учасники «квіткіс».

Режисером відео, зйомки якого відбувалися влітку у Пирогові, виступив Микола Чумак.

«З початком повномасштабного вторгнення Київ, як і вся Україна, знаходився під загрозою ударів ворожої авіації. І у перші ж дні великої війни з’явилася легенда про Привида Києва, який успішно захищає небо над столицею. Ми розуміємо, що це збірний образ групи українських пілотів, але в нашому відео ми не хотіли обмежуватися лише українською авіацією, тому “синьо-жовті привиди” – це збірний образ усіх захисників України. В цьому кліпі ми залишаємо місце фантазії глядача, який має сам вирішити, що він (чи вона) вкладає у слово “Привиди”: це щось, що привиділося, чи плід фантазії, чи душа людини, чи щось більше», – говорить режисер.

Слід зауважити, що аспект часу в кліпі навмисно розмитий, тому не зовсім зрозуміло – це сьогодення чи минуле, все, мов уві сні.

«Композиція «Привиди» звучить як молитва або як давня мантра, аранжування робить відсилку до Шевченкового “Ще треті півні не співали…” і символізує те, що всі темні сили підуть зі співом півня, на світанку – на світанку України після темних днів війни. Тому не випадково вибір образів сюжету впав на різні традиції нашого народу: водіння кози, святкування Івана Купала, ворожіння в дзеркалі на нареченого», – додає Чумак.

Відео закінчується спокійним мирним сном дівчини, яка перебуває під захистом тих самих синьо-жовтих привидів, про яких йдеться у пісні.

квіткіс – Привиди
Spotify | Apple Music | YouTube Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *