Квіткіс – Неуя
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Квіткіс – Неуя (Сингл)

У перші дні вересня київські панки «квіткіс» випустили другий сингл зі свого майбутнього поп-альбому. Трек називається «Неуя» і перенасичений літнім вологим вайбом.

Самі учасники групи про свій “новий гіт” говорять так:

«Це пісня про бурні хвилі кохання, у які хочеться з головою поринати знову й знов, які так приємно лоскочуть циці (і не тільки), які солонуватими бризами-крапельками ніжно змивають сльози радості та щастя з рожевеньких щічок», – коментують трек учасники квіткіс і зізнаються, що скоро планують показати й якесь відео на композицію».

«Неуя», як і попередній сингл квіткіс «Патібас» увійде до другого студійного LP чуваків. Він матиме назву «Всяка музяка». Реліз альбому заплановано на 23 вересня.

«Наша глобальна мета – розважати, дарувати людям посмішки й екстаз. Пестити вуха котиків і киць так наполегливо і солодко, щоб доводити їх до емоційного оргазму. Тому після кількох серйозних і (як дехто каже) важких треків ми й вирішили записати лайтовий альбом. Щоб залетіти у якомога більше сердечок», – каже фронтмен квіткіс Діма Войналович.

Також панки розповіли «Нотаткам», що до релізу альбому світ побачать ще два сингли. Один називатиметься «Однокласниця» і точно вийде 9 вересня, а інший – назву якому хлопці ще самі не придумали – буде доступний на усіх цифрових платформах у середині місяця.

Квіткіс – Неуя
Сингл «Неуя» можна слухати тут


Додамо, що робота над усіма треками «Всякої музяки» ведеться у дуже тісній співпраці з великим другом «квіткіс». Мова йде, звісно, про лідера проєкту «Ульмо Три» Костянтина Шелудька.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *