Квіткіс – Дебютний альбом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

квіткіс – Квіткіс (Альбом)

29 травня гурт «квіткіс» з Києва випустив свій перший альбом, до якого увійшло сім пісень. Платівка виконана у жанрі поп-панк.

Як кажуть самі учасники команди, а це вокаліст та лідер гурту Діма Войналович, барабанщик Віталій Капранов й гітарист Макс Сторчак, до альбому увійшли композиції про любов, відносини, переживання, страждання і «всі інші емоції, що притаманні багатьом з нас».

«Усі без винятку пісні писалися й записувалися нами у максимально стислі строки на столичній студії Top Sound Records. Ми прагнули якомога живо передати те, що панувало у нас всередині безпосередньо на момент створення матеріалу. До слова, міні-пісня «Лав сонг» взагалі не повинна була міститися у альбомі, а була придумана безпосередньо на студії. Але без неї б альбом був би зовсім не той», – розповів «Нотаткам» фронтмен «квіткіс».

Войналович каже, що «Квіткіс» – концептуальний альбом, але у ньому «не варто шукати якихось філософських і космічних сенсів».

«Вся концепція – це історія простого чувака, який пройшов усі кола пекла, тобто, стосунків», – пояснює Діма.

Додамо, що робота над релізом проходила під керівництвом гітариста рок-гурту «Біла Вежа» Андрія Томашенка, а саундпродюсером виступив відомий український артист, лідер формації «Ульмо Три» Костянтин Шелудько.

Слухати дебютний альбом гурту «квіткіс» можна на YouTube, або ж платівку можна придбати у майже всіх онлайн-магазинах.

Як розповіли «Нотаткам» учасники панк-тріо, яке, до слова, сформувалося лише цього травня, наступних відео- та аудірелізів від них чекати довго не доведеться. Більше того, музиканти обіцяють дивувати українських меломанів кожним своїм доробком.

квіткіс – Квіткіс (Альбом)
Придбати

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Andy_o says:

    Нагадало чимось Ramones по музиці)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *