У місті з назвою Львів
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Мирослав Кувалдін – У місті з назвою Львів (Відео)

«Головне – це любити Львів, жінок та жарти», – саме під таким батярським гаслом крокують по життю головні герої української музично-пригодницької стрічки «Шляхетні волоцюги», всеукраїнська прем’єра якої запланована на двадцять сьоме вересня поточного року. Але ще до настання важливого «дня Х», творці фільму пообіцяли поступово оприлюднювати дев’ять офіційних пісень-саундтреків, записаних українськими музикантами. Тож, як ви вже могли зрозуміти, сьогодні ми запропонуємо вам приділити увагу одному з таких саундтреків – «У місті з назвою Львів», виконаному Мирославом Джоновичем Кувалдіним, незмінним лідером знаного гурту «The Вйо».

«Стрічку «Шляхетні волоцюги» ви зможете переглянути в кінотеатрах вже восени, а з пісенькою зі стислим переказом її подій, можна ознайомитися просто зараз. У нашій країні з`явиться ще одна цікава пригодницька комедія, а в репертуарі нашої команди – ще одна композиція про Львів», – йдеться на сторінці «The Вйо» у Фейсбук.

Над композицією «У місті з назвою Львів», окрім Мирослава Кувалдіна (музика та спів) працювали: Тарас Боровок, Дмитро Наумов (автори слів), та Олександр Сошальський (фонограма).

Нагадаємо, що раніше свій саундтрек до стрічки «Шляхетні волоцюги» вже презентували «Брати Гадюкіни» (пісня «Тільку ві Львові»).

Мирослав Кувалдін – У місті з назвою Львів

The Вйо у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *