КУля — #укрлит
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

КУля — #укрлит (Альбом)

Спеціально до цьогорічного Дня знань харківський музикант Євген Стрельцов презентував новий акустичний альбом під назвою «#укрлит», створений у рамках його музичного проекту «КУля». Запис нової платівки тривав близько чотирьох місяців на домашній студії Євгена. У роботі над матеріалом музикант використовував характерний для акустичних записів мінімальний набір музичних інструментів – гітару, перкусію, шуми та, звісно ж, голос.

За основу всіх десяти треків альбому «#укрлит» було взято фрагменти творів знаних українських митців, серед яких Богдан-Ігор Антонич, Катерина Бабкіна, Микола Вінграновський, Михайло Драй-Хмара, Юрій Іздрик, Олександр Ірванець, Ліна Костенко, Максим Рильський, Бен Степан та Павло Филипович.

За словами автора музики та вокаліста Євгена Стрельцова, концепція альбому «КУлі» з’явилась у нього приблизно минулого літа. «Мені давно хотілося співати по-українськи. Оскільки свої тексти писати не виходило, я став шукати вірші інших авторів. Шерстив Інтернет, радився зі знайомими, просив їх надсилати улюблені вірші… Якщо, читаючи, відчував, що по шкірі біжать мурашки, складав музику», – розповів музикант.

Обкладинка нового диску також є дуже концептуальним елементом релізу, адже на ній зображено засипаний недопалками та попелом підручник української літератури 90-х років для старших класів. За задумом автора, така картина передає ставлення типових сучасних підлітків до зазубрювання вихолощених біографій та заїжджених віршів з книжок із недолуго скороченою назвою «#укрлит».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *