Kulshenka – Ліра
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Kulshenka – Ліра (Сингл)

Із радістю знайомимо вас з новим музичним проектом Kulshenka, заснованим учасницею дівочого інді-гурту PANIVALKOVA, Кульшенко Іриною, мульти-інструменталісткою, сонграйтером та композитором. Наразі Іра поділилася з усіма меломанами своїм дебютним сольним синглом «Ліра», в основі якого лежить глибоко особиста життєва історія дівчини.

«Друзі, нарешті «Ліра» у вільному доступі. Це моя перша сольна композиція і я дуже щаслива її презентувати. Для мене це надзвичайно особиста пісня і дуже страшно ділитися своєю душею. Сподіваюсь мої слухачі знайдуться», – коментує засновниця проетку Kulshenka.

Також Ірина поділилася з меломанами історією появи пісні «Ліра»: «Взагалі ця пісня дуже глибока і для мене дуже особиста, адже її героїня – це я. Рік тому були певні новини, які мене дуже вразили, і в результаті цього була написана дана композиція. Ні, нічого глобального не сталося, але душевні конфлікти лікувати набагато важче, аніж якісь хвороби, адже інколи ти просто не розумієш, звідки ця проблема береться».

Зауважимо, що гурт PANIVALKOVA продовжує своє існування, та навіть готує два нових студійних сингли, але наразі знаходиться у стані творчої міні-відпустки. Ну а поки інші його учасниці перебувають в Індії, Ірина Кульшенко вже анонсувала скору прем`єру музичного відео до сьогоднішньої новинки. Слідкуйте за новинами!

Kulshenka – Ліра
Kulshenka y FB
Google Play
iTunes

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *