KULSHENKA – Хто захистить від повені дерева
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KULSHENKA – Хто захистить від повені дерева (EP)

У мережі з’явився сольний дебютний міні-альбом «Хто захистить від повені дерева» авторства Ірини Кульшенко (KULSHENKA), яку шанувальники сучасної української музики можуть пригадати за участю у гурті Panivalkova. Свіжий ЕР вмістив у себе п’ять авторських треків (+ інтро), записаних на студії Lipky Zvukozapys за допомоги шанувальників виконавиці. Нагадаємо, що раніше Ірина оголосила про старт краудфандингової компанії для якісного запису майбутньої платівки, а ще запустила у продаж футболки і листівки, кошти з яких також були спрямовані на накопичення музичного матеріалу і супутні витрати.

За словами засновниці проекту KULSHENKA, зібрані у платівці пісні присвячено всім, хто загубився і з тих чи інших причин не може віднайти свій життєвий шлях. Виконавиця також зазначила, що дерево у назві ототожнюється з образом живої людини, де стовбур – це її тіло, а коріння – душа. В той же час вода тут символізує очищення, тому всі пісні міні-альбому «Хто захистить від повені дерева» просякнуті ідеями духовного становлення особистості, пошуку свого внутрішнього Я, а також вирішення психологічних конфліктів.

Ось що розповіла про платівку її авторка: «Коли мені прийшла ця назва, я уявила чітко дерева, які стоять у воді. Адже коли дерево у воді, ніхто не бачить його коріння – воно може бути квітучим, а може і ні… Так само і людська душа. Людина може виглядати дуже щасливо і прекрасно, а насправді у неї всередині може бурлити вир різних емоцій».

«Сама себе хвалю, бо альбом вийшов дуже крутий! Послухайте і ви», – закликає меломанів KULSHENKA на своїй сторінці у Facebook.

KULSHENKA – Хто захистить від повені дерева
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *