KUBIK – Києве мій
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KUBIK – Києве мій / Каштанами (Кліп)

Молодий виконавець Богдан Кубік оприлюднив у мережі свою дебютну авторську роботу «Києве мій» (Каштанами), яку присвятив місту, де живе вже п’ятнадцять років. Це інтимна сповідь автора про щирі почуття та захоплення.

Богдан Кубік – адвокат, громадський діяч та правозахисник. Його життєвий шлях нерозривно повязаний з відстоюванням високих ідеалів демократії, захисту конституційних прав та свобод. Однак, коли емоції переповнюють у професійній сфері, необхідною віддушиною для нього стає саме творчість, вона консолідує почуття та народжує нові сенси.

«Пісня присвячена Києву. Це історія про емоції, натхнення та спогади. Ліричний подарунок місту, з яким пов’язані щасливі миті та яскраві пригоди. П’ятнадцять років, як МИ разом. Час непомітно та невблаганно летить, залишаючи нам теплі спогади та передчуття нових історій. ТИ даруєш мені справжні емоції та чисті почуття. Я дарую тобі свою енергію, натхнення та НАШУ пісню. Пісня про любов. Пісня про Київ», – коментує Богдан Кубік.

Окрім самої композиції, виконавець також презентував офіційне відео до неї. Режисер: Євгенія Міцитіс (MiStudio).

«Відеокліп на пісню «Києве мій» (Каштанами) став дебютним та є частиною майбутнього творчого проєкту. У цій роботі ми намагались показати місто яке любимо, сучасне, динамічне та разом з тим історично захоплююче. Місто в якому цікавим чином поєднуються різноманітні архітектурні стилі, від вишуканого українського бароко до монументального радянського неокласицизму помножені на надзвичайної краси краєвиди. Місто, що закохує в себе та дарує нові враження. Місто, що п’янить і надихає. Це не новий Берлін. Це справжній KYIV!» – додає автор.

KUBIK – Києве мій
Виконавець у FB

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Елена says:

    Супер!

  2. Олексій says:

    Ахахах! Правозахисник, який разом зі своїм братом і матір’ю викинули батька на вулицю. батька, який привіз їх жити в столицю, забезпечив усім. Але за це син вирішив помститися. І це надихає його на творчість. ахахах, світ перевернувся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *