Kozak System – Досить сумних пісень
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Kozak System – Досить сумних пісень (Кліп)

Мабуть, кожен гурт, який набуває певної слави, обрастає фан-базою. В цій фан-базі бувають різні люди – як щирі шанувальники творчості, так і дещо божевільні фанати, які займають перші ряди на концертах, коментують усі пости в соцмережах та очікують на своїх “ідолів” біля службового входу. Що в жару, що в холод, що в сильну зливу.

Такі фани є і у Kozak System. Одного разу хлопці прокинулися в закинутому домі із закритими дверима. Як вони туди потрапили і хто їх там закрив – жодної гадки. В кімнаті були інструменти. Що робити музикантові, який опинився в неволі?? Зрозуміло що творити!

Яку пісню можуть скласти люди в неволі? Мабуть, щось про сум та тугу за свободою, вільним життям. У випадку з Kozak System все сталося інакше. Результатом ув’язнення стала пісня із життєствердною назвою «Досить сумних пісень». Хлопці грали її настільки голосно, що врешті решт їх почули та визволили з полону. Потрапили вони в чотири стіни завдяки палкій прихильниці, яку вже затримала поліція. Зараз правоохоронці проводять слідчі дії.

Звісна річ, що це все – фантазія на тему. Її режисером виступив Влад Разіховський. Зйомки проходили у Пущі-Водиці в одній з будівель за участю справжньої поліції. У кліпі Разіховський поєднав вплив фільму Memento Кристофера Нолана та книжки «Мізері» Стівена Кінга.

Від Нолана він взяв прийом оповідання від фіналу до початку. Від Кінга – історію викрадення письменника одержимою фанаткою. Митець вижив завдяки тому, що увесь цей час душею жив у світах, що вигадав сам. У відео Kozak System висвітлюється приблизно така ж ситуація.

«Досить сумних пісень» – плідна праця трьох творчих одиниць. Kozak System написали музику. Зі словами допоміг воїн Гліб Бабіч, який вже давно співпрацює із гуртом. Спродюсував усе це діло Мілош Єліч, відомий багатьом, як клавішник гурту «Океан Ельзи».

Цей трек – одна з ластівок майбутньої платівки під назвою «Закохані злодії», яка вийде на початку 2020 року. Kozak System відсвяткують її вихід великим концертом-презентацією у Жовтневому палаці 29 лютого 2020 року.

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *