Крихітка - Ланцюг
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Крихітка – Ланцюг (Кліп)

Учасники гурту «Крихітка» разом із фондом «Повернись живим» презентували нове відео до пісні «Ланцюг», покликане привернути увагу до важливості реабілітації ветеранів за допомогою спорту. У відео використано фрагменти з відбору до національної збірної України в Invictus Games.

Лідерка гурту «Крихітка» Олександра Кольцова: «Сьогодні в мене День народження! Раніше я була за дні народження вдячна батькам, бо це така лотерея – народитись саме у цих людей, які народились у інших людей, а ті у аж от тих, і вся ця пра-пра-пра туса пращурів якось вижила, і крізь віки пробралась, аби на світ з’явилась я (і ви теж) Ну треба ж таке диво, а?

А тепер я вдячна за свій день народження ЗСУ, бо це така лотерея — кілька кілометрів від росіян на початку війни, щодня лотерея під дронами, ракетами та їх уламками, що це просто диво, що я до сих пір тут (І ви теж). Факт нашого життя — суцільне диво.

Минулого року багато людей на мій ДН долучились до донейтів в улюблені фонди та до запису і створення відео «Крихітки», і я дуже вдячна вам всім за підтримку. Ми за пару пісень до альбому. Цього року ми, разом з фондом «Повернись живим» та проєктом реабілітації ветеранів через спорт «Підтримай Нескорених», хочемо нарешті презентувати відеороботу – «Ланцюг».

Окрім «Крихітки», в цьому відео ви побачите неймовірних людей, які повернулись живими і продовжують залишатись живими, і дають нам всім приклад ставлення до життя. На свій День народження дякую вам і закликаю підтримати проєкт реабілітації українських ветеранів через спорт та нашу збірну на Іграх Нескорених у Дюсельдорфі та перерахувати святковий донейт на цей проект «Повернись живим». Лінк на сторінку донейту тут. Дякую вам і ЗСУ за кожен свій новий день».

Крихітка - Ланцюг

«Ми хочемо просувати адаптивні види спорту у ветеранському середовищі й поза цими проєктами, адже розуміємо важливість та можливості, які спорт надасть нашим захисникам і захисницям після повернення з фронту», – кажуть співробітники Фонду.

Крихітка – Ланцюг

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *