Крихітка & хейтспіч - Під весняним дощем
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Крихітка & хейтспіч – Під весняним дощем (Кліп)

Київський гурт «Крихітка» презентував трек «Під весняним дощем» із нового альбому. У записі взяв участь вокаліст гурту «хейтспіч» Дмитро Однороженко, а в основу пісні покладений вірш поетеси й військової парамедикині Олени Герасим’юк.

Робота присвячується митцям і мисткиням, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Разом із прем’єрою «Крихітка», «хейтспіч» і Олена Герасим’юк запустили збір на 500,000 грн, щоб підсилити ініціативу фонду Повернись Живим та придбати багаторазові FPV дрони для 82 бригади ДШВ ЗСУ. Ви також можете долучитись до збору.

Крихітка & хейтспіч - Під весняним дощем

Дмитро Однороженко, хейтспіч: «Важко робити щось навколо таких чутливих тем. Будь-яке неправильно підібране слово – і тебе колективно обпльовують, бо всі зараз як той натягнутий оголений нерв. Ще важче, коли ти робиш пісню на чиїсь вірші, бо на тобі куди більша відповідальність і куди легше про**атись. Мені особисто стрьомно впрягатися в подібні серйозні роботи, бо я не відчуваю, що достатньо компетентний, гідний того тощо. Втім і відмовляти права не маю, як і нічого не робити. Тому намагаємось зробити щось достатньо якісне і потрапити куди треба. В цілому радий бути частиною чогось подібного, експіріенс непростий, але важливий. Сподіваюсь така форма меседжів буде ще й ефективною та корисною».

Запис: Ростислав Терешко.
Продюсування, зведення, мастеринг: Віталій Телезин, Cтудія 211.
Випускаючий лейбл: Violet Music.

Крихітка & хейтспіч – Під весняним дощем
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *