Крихітка Бурштин
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Крихітка – Бурштин (Сингл)

Неочікувана новинка від гурту «Крихітка»: після тривалої паузи у мережі з’явився новий трек під назвою «Бурштин», який став першим синглом з майбутньої номерної платівки колективу. Свіжий трек вже зараз можна послухати онлайн, або придбати за допомогою більшості медіа-платформ.

«Доброго ранку. У групи «Крихітка» сьогодні (Господи Боже) вийшов (не можу в це повірити) новий (алілуя) сингл. Ось. Ми теж довго чекали приводу знову побачитись», – коментує новинку фронтвумен Саша Кольцова, ще раз анонсуючи разом із тим сольний концерт у Києві (14 лютого, Beletage).

На запитання про те, про що йдеться у пісні «Бурштин» і чи може вона стати такою ж успішною, як, наприклад, «Ти на Першому місці», Саша відповіла наступне: «Мені було би дуже цікаво дізнатися, що скажуть про неї слухачі, адже мені ця композиція видається дуже однозначною. Я не можу знати, чи стане вона успішною – тут дуже важливо влучити в актуальний настрій суспільства. На мою думку, це занадто особиста історія, але у той же час вона чудово вписалася у наш репертуар».

Поціновувачі гурту активно відреагували на перший за останні п’ять років реліз від своїх улюбленців:

«Думала що у пісні буде політичний підтекст, але ні, про любов»;

«Мені належить все, що я знайшла у ньому» – глибока думка про кохання, змусила задуматися: а і справді, ми власники лише свого сприйняття й ілюзій щодо інших та стосовно світу, в цілому – кожному з нас нічого більше і не належить, крім власних емоцій, думок, спогадів, інтерпретацій сприйнятої інформації»;

«Здається, ця пісня має знайти особливий відгук у Рівненській області, як мінімум, через символічну для цього регіону назву»;

«Нові пісні «Крихітки», як гарний секс. Раз на п’ять років».

Крихітка – Бурштин
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *