Крик Душі – Любов
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Крик Душі – Любов (Кліп)

Хлопці з рівненського гурту «Крик Душі» показали глядачам своє нове музичне відео на пісню «Любов», яка була презентована в Інтернеті трохи раніше у якості окремого синглу. Новий кліп колективу, за задумом музикантів та знімальної групи, має надихнути людей на чисті помисли та добрі вчинки, які з часом обов’язково будуть винагородженні.

«Зроби сьогодні добрі вчинки незнайомим людям. Результат тебе здивує!» – запропонували всім глядачам учасники гурту «Крик Душі». Адже не так важливо, яке саме почуття веде тебе по життю – любов до рідних, близьких чи друзів, любов до своєї другої половинки чи навіть до практично незнайомих людей – головне, щоб ця емоція виходила з самісінького серця та була світлим і надійним провідником.

Зйомки свіжого кліпу відбувались у місті Буча, що в Київській області. Знімали його спеціалісти Deep Light Production під керівництвом молодої київської режисерки Олени Шадрової. «Погода була ідеальна, в нас була дуже згуртована команда, котра дійсно насолоджувалась своєю справою. Актори – професійні та пунктуальні, оператор – ще той винахідник, практично літав на зйомках, а асистент був просто в захваті від самого знімального процесу. Особлива подяка гурту «Крик Душі», ви кльові! З вами було дуже легко і цікаво працювати», – зазначила вона.

Теґи: Крик Душі, Любов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *