Крихітка – Струм
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Крихітка – Струм (Сингл)

У зв’язку із раптовим погіршенням погодних умов, різким літнім похолоданням, відомий український гурт «Крихітка» терміново вирішив передати вітчизняним меломанам теплий позитивний заряд. Саме так декілька днів тому музиканти представили свою нову студійну композицію «Струм» на офіційній сторінці в одній із соціальних мереж. Запис та мастеринг треку відбувалися на столичній студії Bobina Records у співпраці з Олександром Слуцьким, який допоміг колективу із аранжуванням.

«Над нашим новим синглом «Струм» ми працювали спільно з Олександром Слуцьким: він допоміг нам із аранжуванням і прописав класні синти. Щодо подальших релізів, то якщо ми увірвемося у наступну студійну сесію швидко, то й раніше закінчимо. Адже у нашій групі це насправді залежить від мільйону обставин», – розповіла в одному зі своїх інтерв’ю вокаліста гурту «Крихітка» Саша Кольцова, авторка слів і музики новинки. Варто зазначити, що найвідданіші шанувальники «Крихітки» вже мали змогу раніше ознайомитись із новинкою, адже вперше музиканти представили свій музичний «Струм» під час живих концертних виступів ще декілька років тому.

За словами фронвумен «Крихітки», одразу ж за студійною піснею «Струм», гурт має на меті записати та оприлюднити у мережі ще один авторський трек, деталі якого поки що тримаються у секреті. Нагадаємо, що після роботи «Без імені», що побачила світ близько восьми місяців тому, «Струм» став другим офіційним синглом команди з майбутнього повноформатного альбому, робота над яким триває.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *