Крихітка - Донор
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Крихітка – Донор (Максі-сингл)

Ще одна сьогоднішня прем’єра – новий максі-сингл «Донор» від відомої української групи «Крихітка», який музиканти завантажили у всесвітню мережу для вільного обігу. Свіжий сингл вмістив у себе чотири електро-композиції колективу та два бонусних radio edit треки. Запис релізу відбувався на двох столичних студіях звукозапису – Tony Music та Soundgarage, під чітким керівництвом одразу трьох саундпродюсерів, серед яких були Микола Матковський (ex-гітарист «Крихітки»), Антон Рябченко та Дмитро Леонов (клавішник проекту «Alloise»).

Цікаво, що прискорити вихід синглу «Донор» могли самі слухачі, перерахувавши довільну суму грошей за нього на рахунок музикантів. На жаль, з витрачених на запис пісень, їх мастеринг, зйомку ролика, дизайн обкладинки та фотосесію тридцяти шести тисяч гривень, учасникам «Крихітки» вдалося на даний момент зібрати лише трохи більше одинадцяти тисяч, проте саме ви можете прямо зараз підтримати українських музикантів за наступним посиланням, не зважаючи на те, що сингл у повному обсязі вже у мережі.

«Друзі, наш експеримент по легальному, але вільному розповсюдженню музики, який ми назвали CrowdREfunding, припав на важкий і цікавий для країни час. Час покласти його під ялинку. Ми дякуємо всім відповідальним слухачам, які готові платити за музику артистам і авторам напряму, оминаючи непрозорі схеми організацій колективного управління, корупцію та різних посередників. В Україні з’являється відповідальний слухач, готовий підтримувати артиста не лише лайками і квитками. Ми вдячні вам за довіру і вивантажуємо всі треки цього танцювального макси-сингла. Дякуємо. Ми є культурними донорами одне одного», – написали на сторінках соцмереж музиканти гурту «Крихітка».

[fap_track id=”8098″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *