Крихітка – Без імені
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Крихітка – Без імені (Сингл)

Безіменна соціальщина від «Крихітки» або волонтерсько-військова комунікація – саме так можна в кількох словах окреслити нову пісню під назвою «Без імені» від Саші Кольцової і ко, реліз якої відбувся сьогодні, 30 листопада. Одразу ж хочемо закликати вас купувати ліцензійний контент через iTunes чи Google Play, підтримуючи цим самим вітчизняних виконавців та мотивуючи їх до подальшої творчої діяльності.

Як розповіла фронтвумен «Крихітки», в якийсь час їй навіть почало здаватися, що майже всі її творчі резерви на сьогоднішній день вичерпалися, а співати просто для того щоб співати вона ніколи не хотіла, адже завжди цінувала у музиці посил та чітку позицію виконавця. Аж ось новий привід музичного спілкування із публікою виник у сфері соціальної лірики, при чому сталося це зі співачкою чи не вперше. Свіжа композиція «Крихітки» «Без імені» розповідає слухачу про взаємовідносини між волонтерами та українськими військовими, між тими, хто фактично, ніколи не бачачи одне одного в обличчя, можуть з легкістю охрестити себе справжніми друзями. І будуть при цьому праві.

«Буває, заходиш у бар, а там декілька типових дівчат-курочок сидять і теревенять про своє гламурне буття. Аж раптом одна з них піднімає слухавку задзвонившого телефону і каже приблизно наступне: «Відвезіть-но ось ці берці туди-то, а речі передайте туди-то». Але буває і зовсім навпаки: деякі люди не можуть проїхати 20 кілометрів автівкою для того щоб віддати купу своїх непотрібних речей тим, кому вони життєво необхідні. І таке розшарування відбулося практично всюди. Ми з вами мимоволі стали свідками глобальної кризи самоідентифікації, яка розділила суспільство», – зазначила Саша.

Окрім, власне, нового синглу «Без імені», учасники гурту «Крихітка» готуються вже зовсім скоро представити широкому загалу ще одну прем’єру – відеокліп до свіжої композиції.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Сергій says:

    Відмінно

  2. Одарка says:

    пiсня у кращих традицiях гурту.крутотiнь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *