Крихітка – Без імені (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Крихітка – Без імені (Кліп)

«Ти за мене горою там, я за тебе – тут», – співає в своєму новому соціально-спрямованому синглі «Без імені» Саша Кольцова, харизматична фронтвумен гурту «Крихітка». Про саму пісню ми вже розповідали на нашому сайті трохи раніше, а сьогодні вночі, близько третьої ранку, на офіційному YouTube каналі колективу, було також оприлюднено і офіційний відеокліп до вищезгаданої свіжої композиції.

Як зазначала вокалістка «Крихітки», нова пісня і кліп присвячуються найкращим друзям, які можливо навіть ніколи не бачили одне одного в обличчя, але готові зробити для свого побратима фактично неможливе. Звісно, мова йде про взаємодопомогу, підтримку та відчуття солідарності між українськими військовими та волонтерами, без яких нашим бійцям на сході було би надзвичайно тяжко. Додамо, що у новому кліпі «Без імені» було використано фрагменти реальної переписки між волонтерами та бійцями передової.

Авторство загальної стилістики нового відео належить Лесі Патоці – художнику по костюмах, засновнику творчої майстерні Patoka Studio, яка окрім «Крихітки» вже співпрацювала раніше з такими зірками, як «Ляпис Трубецкой», Onuka, Джамала та Pianoбой. Оператор – Євген Адаменко, монтаж – ActivVision.

Варто відмітити, що композиція «Без імені» стала першим офіційно оприлюдненим синглом з нового студійного альбому «Крихітки», реліз якого заплановано на весну 2016 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *