KRUTЬ – Вигадати
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KRUTЬ – Вигадати (Кліп)

«Вигадати» — перший сингл з майбутнього альбому співачки KRUTЬ, в якому виконавиця продовжує експерементувати над звучанням бандури у інді-поп музиці. Новий трек є певною рефлексією співачки на розрив стосунків та досвід кохання на відстані.

«Я задовбалась писати про любов і віддала б дуже багато, щоб цього не робити. Але пишу про те, що дійсно болить, аби викинути це із себе. Рефлексія на любов і домальовування неіснуючих рис партнеру за неможливості зустрічі із ним, бо вас розділяє океан. Образ таким чином розростається з кожним днем і стає все більш віддалений від реальності в якій ви давно вже порвали усі мости”, — коментує новий сингл Марина Круть.

У відеороботі на пісню «Вигадати» танцівниці в білому символізують зміну етапів існування душі, перехід від старого до нового. Легкий сюрреалізм і хаотичні танці душі — як етапи внутрішніх переживань.

Вихід майбутнього альбому KRUTЬ запланований на лютий 2022 року. Платівка матиме назву «Літепло» та складатиметься з нових пісень, які ще глибше розкриють музичний стиль виконавиці. Альбом поєднає мінімалізм з масштабним оркестровим мисленням, загравання з хіп-хопом та глибокі ліричні балади, неординарне звучання бандури у поп-музиці та сміливі експерименти у нових жанрах. Серед майбутніх пісень будуть зокрема OST до серіалів і фільмів, а також фіти з відомими українськими виконавцями.

KRUTЬ – Вигадати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *