KRUTЬ – Скажи мені
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KRUTЬ – Скажи мені (Кліп)

У жовтні бандуристка та співачка Марина Круть презентувала у мережі свій новий міні-альбом під назвою Albino. На підтримку платівки одразу стартував тур по містам України, який закінчиться концертом у Києві 17 листопада. На знак закінчення albino tour, виконавиця оприлюднила офіційне відео на одну з найліричних пісень альбому – «Скажи мені».

Відео є ожилою обкладинкою альбому – Марина постає в образі янгола-альбіноса, що уособлює в собі людську душу, яка шукає свій шлях та знайшовши його здіймається вище неба.

За словами дівчини, ця пісня – монолог людини до Бога, сповідь перед ним.

«Хтось називає його Ісусом, хтось – Буддою, Аллахом, космосом чи інше. Та проте від назви суть не змінюється. Я не релігійна людина, та я вірю в Бога. Коли я писала цю пісню, в мене був переломний момент у житті. Мені було дуже не просто. Але я відчувала постійну невидиму підтримку та близько відчувала те, що люди називають Богом», – говорить про новинку Марина Круть.

Вона також додає, що наприкінці пісні не випадково звучить хор, адже дана композиція про кожного, про дзвінке багатоголосся людських сповідей.

KRUTЬ – Скажи мені
Квитки на столичний концерт
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *