KRUTЬ - Пряля
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KRUTЬ – Пряля (Кліп)

Марина Круть (KRUTЬ) поділилася з усіма меломанами своєю новою роботою під назвою «Пряля». Мова йде про народну хорову пісню, яку вперше виконав у 1919 році український хор в обробці Миколи Леонтовича.

За словами співачки, дане відео нагадує їй про зв‘язок із татом, який у сімдесятих роках грав у вокально-інструментальному ансамблі.

KRUTЬ: «Я неймовірно люблю епоху ВІА сімдесятих, стиль , тексти, дух епохи. Репертуар тодішньої української музики займає 70 відсотків мого плей-листа після початку повномаштабної війни.

Сама пісня «Пряля» є дуже символічною для мене. Особливо хористи, що вперше виконували іі в обробці Леонтовича на закордонних концертах із дипломатичною місією. Це дуже перегукується мені із моєю дорогою зараз. Моя місія – показувати і закохувати у красу української музики іноземців.

Українські місії за кордоном – дуже важливий елемент, адже вони є нагадуванням людям, що триває війна і нам потрібна допомога .

Я подумала собі: якби я жила у 70 , якою я була б ? Відпововідь: ось такою як у кліпі на моєму ютуб-каналі».

KRUTЬ - Пряля

Режисурою кліпу «Пряля» займалася Наталка Яворська. Зйомки відбувалися поблизу Тернополя.

«Історія про цнотливий фанк, самобутність і оригінальність, смаковість. Внутрішні стан. Нові переживання. Нові емоції.

Місцевий музичний чорнозем, трансляція його внутрішнього стану який відкривається на звуки. Нове трактування народних ліричних текстів. Ми додали ступінь модерності й водночас залишить збереження етнічних мотивів.

ВІА це ділянка музичних уявлень на відкритій сцені, де контекст особливості національного мистецтва базується на активному діалозі артиста з глядачем», – розповіла режисерка.

KRUTЬ – Пряля
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *