KRUTЬ – Дівчинко
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KRUTЬ – Дівчинко (Кліп)

Марина Круть презентувала кліп на пісню «Дівчинко».

Дівчинко – це лірична балада на вірші молодої поетеси Герди Соняш, яка обрамлена у химерний електронний саунд у центрі якого – бандура. У цій інтимній поезії Марина Круть побачила інший філософський сенс та перетворила вірш на пісню.

Такий експеримент дозволив співачці поділитися потаємними переживаннями зі слухачами, наділити особливим сенсом кожне слово та рядок.

«Дівчинко – це діалог двох дуальностей людини та одвічна боротьба – раціонального і ірраціонального, тьмяності і світла, наївності і прагматизму. Часто всередині нас життя складається із діалогу маленької тендітної дівчинки – душі, та раціональної, соціальної машини – мозку. «Я тричі тебе вбивав, та ти всеодно жива» – ці слова про «диктуючий» мозок, що намагається вбити душу за домінантне місце у людині», – говорить KRUTЬ про свою роботу.

Режисером відео став Роман Бойко. У кліпі переплетені два протилежні образи однієї людини, чорно-білі та кольорові кадри, що ще раз підкреслюють дуальність треку, чоловіче та жіноче, раціональне та іраціональне начало.

Трек став першим синглом з майбутнього ЕР, який співачка презентує на початку жовтня.

KRUTЬ – Дівчинко
Spotify
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Jimmy Maverick says:

    Не погано. Тільки саунд-продюсера в наступний раз попросіть вокальну доріжку від слини почистити. Так не годиться зовсім ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *