KRUTЬ – Albino
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

KRUTЬ – Albino (EP)

Співачка та бандуристка Марина Круть презентувала міні-альбом Albino. В EP увійшло 6 треків. Саунд продюсером альбому виступив Михайло Клименко, більш відомий як ADAM.

Назва альбому – це метафора внутрішніх переживаннь людини в часи, де самотність набирає обертів, а щирість зустрічається все рідше.

«Альбіноси – це такий феномен, як і людська душа, унікальність та незвичність якої я хотіла підкреслити. Цей альбом – моя власна історія пошуку компромісу між електронним саундом та старовинним інструментом навколо безформатного і самобутнього голосу», – так характеризує свій міні-альбом сама KRUTЬ.

Albino – це міні-альбом про шлях душі, її переживання, пошук власного призначення та відповідей на риторичні запитання, її здобутки та розчарування, злети та падіння.

«Дівчинко» – це діалог маленької тендітної душі – дівчинки, з раціональною соціальною машиною – мозком.

«Радій» – це пісня-маніфест. Внутрішній стан радості маленьким, простим речам, які пізнаються через труднощі. Попри все нестримно вміти радіти малому, бо як тоді радіти великому?

«Сто листів» – це про недосказанність між людьми. Історія із присмаком ностальгії. У цьому треці співачка висміює страх людей говорити один із одним.

«Скажи мені» – про відчуття, коли ти «сам на сам» із труднощами, це монолог людини до Бога. Невипадково у кінці пісні звучить хор, адже ця пісня про кожного.

«ОК» – це пісня присвячена тому самому інтроверту, що живе у кожному із нас. Саме на цю пісню у день релізу альбому було презентовано кліп, знятий у Торонто. Автор відео – канадська режисерка Mashie Alam.

«Відверто кажучи, вперше я написала пісню про себе. Це гімн інтровертам. Вона присвячена моїм одиноким вечорам біля води, які дозволяють мені послухати себе і відпочити від людей та шуму міста. Я знаю багатьох людей, що черпають натхнення аналогічним способом», – говорить Марина про пісню.

Невипадково міні-альбом завершує трек «Хто я». Це пісня-пошук себе, відповідей на одвічні запитання. Саме так, протягом 6 треків Марина Круть наближається до відповіді, по дорозі відкриваючи справжню себе.

На підтримку альбому KRUTЬ вирушить у тур по містам України з новою програмою. На вас чекає одна дівчина та 65 струн.

KRUTЬ – Albino
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *