KRUTЬ – 99
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

KRUTЬ – 99 (Відео)

Друзі, маємо для вас ще одну цікаву пісню, яка прийматиме участь у цьогорічному нацвідборі до Євробачення. Співачка та бандуристка Марина Круть (KRUTЬ) сьогодні презентувала свою нову композицію під назвою «99», доповнену офіційним анімаційним кліпом (відео: Марія Озірна). Активну участь у появі новинки взяв саунд-продюсер Михайло Клименко aka ADAM. Зауважимо, що «99» – двомовний трек, у якому поєднано українську та англійську мови.

У відео зображено героїню –  прототип співачки, яка долає різні перешкоди  до своєї мети, до великої сцени. На перших кадрах ми бачимо, що грати на бандурі героїні не вдасться, бо на ній немає жодної струни. На своєму шляху співачка зустріла багато людей, надихаючих речей та тварин, які допомогли їй зібрати 65 струн, аби бандура та голос KRUTЬ зазвучали на цілий світ.

«Ти впасти один раз, але завжди знайдеш 99 причин для того, щоб піднятись», – коментує KRUTЬ в анотації релізу.

За словами дівчини, її турбує ментальність українського народу в аспекті його тяжіння до негативного мислення та драматизації у певних випадках. Саме це і надихнуло її на створення пісні «99», лейтмотивом якої можна вважати рядок «Послухай, сестро і брате, для печалі нема причин». І хоча дана композиція була написана спеціально до Євробачення, KRUTЬ сподівається, що і після конкурсу вона продовжить жити своїм власним активним життям. За підтримки слухачів, звісно ж.

У разі, якщо вам сподобалася пісня «99», ви можете підтримати її у першому півфіналі конкурсу, який відбудеться восьмого лютого, проголосувавши за номер 4. Нагадаємо, що два півфінали заплановано на восьме і п’ятнадцяте лютого, а великий фінал очікуватиме на нас двадцять другого лютого.

KRUTЬ – 99
KRUTЬ y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *