KRISTONKO - Пісня буде поміж нас
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KRISTONKO – Пісня буде поміж нас (Кліп)

Співачка та блогерка з Івано-Франківська KRISTONKO (Христина Христонько) презентувала своє оновлене бачення відомої композиції Володимира Івасюка під назвою «Пісня буде поміж нас».

За словами виконавиці, сорок років тому ця пісня стала справжнім символом України, через який Володимира Івасюка притискала влада та, врешті-решт, буквально знищила. Але знищити нашу національну ідею та любов до батьківщини не вдасться ніколи і нікому.

«Пісня і кліп вже на моєму Ютуб-каналі! У разі, якщо вам припало до душі моє оновлене аранжування цієї вічної пісні, дайте знати про це в коментарях! Спрямовуйте всю свою активність саме туди, адже я би дуже хотіла, щоб якомога більша кількість слухачів почула, які композиції писалися колись давно, і як вони по-новому здатні зазвучати сьогодні! Саме з огляду на вашу активність я побачу, чи варто мені рухатись далі у цьому напрямку», – коментує KRISTONKO.

Зауважимо, що роботу «Пісня буде поміж нас» Володимир Івасюк у свій час присвячував поетесі й письменниці Галині Тарасюк. З нею він познайомився у 1970 році. Сестра Володимира, ознайомившись із нарисами роботи, одного дня запитала, про кого ж буде його майбутня пісня, на що автор відповів: «Про Галю». У жовтні того ж року, Галина запросила Володимира на свій День народження, і митець дуже переживав з цього приводу, адже на той час пісня-подарунок ще не була повністю готова.

KRISTONKO – Пісня буде поміж нас
YouTube | Mp3

Ось такі коментарі щодо роботи від KRISTONKO можна зустріти у мережі:

  • «Безмежно люблю Володимира Івасюка й обожнюю слухати його пісні . Але ви створили найкращу сучасну версію його пісні і мені такою вона дуже зайшла. Ви неймовірна»;
  • «Це фантастично. Якась така свіжість, легкість від неї. Ой, все, не можу наслухатися!»;
  • «Як я люблю цю співачку, вона віддзеркалення України, справжня українка і символ української краси. А в нас найгарніші жінки»;
  • «Вокал сильніший треба для цієї пісні»;
  • «Івасюк Володя неперевершений! Його тексти глибоко філософські та мудрі, змістовні. Дякуємо Богу, що подарував Україні такого гіганта творчості! А виконання пісні ЧУДОВЕ! Щиро дякуємо!»;
  • «Мені дуже сподобалось. Але також хотілося б почути пісні Івасюка, особливо ось цю, в оригінальному аранжуванні, проте в сучасному якісному записі. Такими, як їх задумував Івасюк з усіма цими неповторними інструментами ансамблю».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *