Krichuss – Знаю
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Krichuss – Знаю (Кліп)

Хлопці з гурту KriсhussКричасс») екранізували одну з композицій свого майбутнього міні-альбому, презентувавши на розсуд загалу свій дебютний кліп під назвою «Знаю». Режисером роботи виступив Влад Плеханов, а операторську роботу виконав Дмитро Пшец. За словами учасників команди, ідею та сценарій майбутнього ролика вони створювали всі разом, включно із режисером та оператором, тому називають це відео результатом справжньої колективної роботи.

«Гадаю, лінія історії у ролику чітко передає емоцію пісні, її силу і рушійність, тому результатом ми дуже задоволені. На написання пісні мене підштовхнули люди, котрі, здається, мають все, але водночас дуже часто не можуть бачити головного. Будучи у здоровому тілі, в гарному настрої, маючи надійну підтримку, багато знайомих вони залишаються сліпими, ідучи по життю немов напомацки. Але бачив я й інших людей – фізично виснажених, із ненормальним, на думку соціуму, виглядом, але їхня душа здатна бути живішою за воду, бути сильною і глибокою», – розповів читачам «Нотаток» фронтмен Kriсhuss Дмитро Поліщук.

Загалом музиканти Kriсhuss відмічають, що зйомки кліпу «Знаю» виявилися дуже важкими, із чималою кількістю усіляких проблем та перешкод. Втім, на щастя, всіх їх таки вдалося подолати і молодий столичний гурт вже очікує на ваші відгуки після перегляду.

Krichuss – Знаю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *