Krichuss – Варта
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Krichuss – Варта (Сингл)

Молодий рок-гурт Kriсhuss («Кричасс») у своєму новому студійному синглі «Варта» вирішив балансувати на межі чуттєвості та гітарного запалу, віднайти золоту середину романтики та драйву. Чи вийшло це у хлопців чи ні, вирішувати, звісно ж вам – свої коментарі, відгуки та побажання обов’язково лишайте на сторінках гурту у соціальних мережах. Повірте, тематичний фідбек із слухачами – надзвичайно важлива штука для будь-якого сучасного виконавця.

Повертаючись до свіжого треку «Варта», відмітимо, що автором його лірики виступив фронтмен Kriсhuss Дмитро Поліщук, а студійна робота над ним, зокрема, запис, зведення та мастеринг, проходили на Sershen Music. Музиканти розповідають, що ця композиція народилася доволі спонтанно на одній з репетицій команди, після чого пісня декілька разів видозмінювалася, набуваючи свого фінального саунду.

«Нам було би дуже цікаво та, що не менш важливо, дуже корисно дізнатись, що люди відчувають, прослуховуючи пісню «Варта», адже будь-яка творчість – річ тонка, і кожен розуміє її по-своєму. Зі свого боку ми прагнули донести слухачу переживання, пов’язані із внутрішньою боротьбою. От уявіть, коли людина до чогось прагне, нехай у нашому випадку то будуть взаємні почуття, вона водночас має всередині певний страх втратити самого себе у цій небезпечній, але такій бажаній чаші з п’янким вином. Парадокс, але таке буває. Саме цей суперечливий стан ми і хотіли передати у нашому новому творі», – зазначив у коментарі «Нотаткам» лідер Kriсhuss Дмитро Поліщук.

Після інтернет-презентації синглу «Варта», музиканти «Кричасс» планують і надалі продовжувати писати авторський музичний матеріал, тримаючи у думках в якості мети свій майбутній студійний повноформатний альбом.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *