Krichuss – Наздоганяй
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Krichuss – Наздоганяй (Кліп)

«Наздоганяй» – другий за ліком кліп молодого столичного гурту Krichuss, який вони зняли у кращих традиціях DIY-руху – власними силами, а також за допомоги друзів та колег. Зокрема режисерами нового відео виступили Дмитро Поліщук та Роман Довгаленко (вокаліст та барабанщик команди), а оператором роботи став їхній добрий друг Влад Плеханов.

«Відеокліп має містичний характер, як і сама пісня «Наздоганяй». Акторка, котру ми знайшли фактично за два дні до зйомок (Ясемін Донат), просто блискавично швидко і максимально занурившись у роль передала всі необхідні емоції. Відео несе у собі той сенс, що ми, люди, єдині істоти на планеті, котрі мають специфічну особливість – ускладнювати. Це і додумування, накручування, якісь ілюзії… І це вбиває нас морально, а вийти з цього стану не так то й легко. Але ми, як гурт, не дотримуємося у цьому питанні якоїсь конкретної філософії, адже не зважаючи на негатив, інколи такі речі надихають на шалені вчинки, у стані афекту можна зробити неймовірне. Тому, справа вже в тому, як людина може використовувати свій потенціал – хтось тікає від самого себе і власних ілюзій, а хтось використовує їх для своєї вигоди», – зазначив у коментарі «Нотаткам» фронтмен Krichuss Дмитро Поліщук.

Що цікаво, сама композиція «Наздоганяй» є абсолютно новою та досі неопублікованою у мережі. Учасники Krichuss обіцяють оприлюднити її вже найближчими днями у якості окремого web-синглу, тому всім, хто захотів після перегляду кліпу додати пісню до своїх плей-листів, доведеться трохи зачекати.

Українська музика: Krichuss – Наздоганяй

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *