Krichuss – Anatomical
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Krichuss – Anatomical (EP)

Маємо чудову можливість разом із вами спостерігати за логічним продовженням творчої діяльності молодого гурту Krichuss: слідом за нещодавно оприлюдненими синглом і кліпом, музиканти презентують свій новий студійний міні-альбом під назвою Anatomical. Свіжий EP-реліз вмістив у себе 5 авторських треків, включно із згаданим синглом «Варта», загальною тривалістю близько 25 хвилин. За словами хлопців, цей EP писався у два рази довше запланованого, супроводжувався численними перешкодами та проблемами, але все це команда сприйняла як випробування долі задля гартування музичних м’язів.

«Було таке враження, що між нами і успішним записом існує багато бар’єрів, наче хтось спеціально хотів нас випробувати та побачити на що ж ми здатні. Багато робочих моментів вирішувались вже безпосередньо на фінальній стадії запису, хоча, це, зазвичай, обговорюється заздалегідь. Тим не менш, в EP Anatomical відчувається витримка, наче ми робили якесь вино, а потім витримували для того, щоб отримати ще витонченіший та терпкіший смак. Сподіваємось, у нас це вийшло. Назва Anatomical разом із обкладинкою пояснюють, що ми хотіли аби кожен звук, кожна нота та слово, глибоко проникли у кожну анатомічну клітину тіла, серця, душі, і змогли залишити після себе яскравий і незабутній слід наших фантазій і задумів», – відмічає у коментарі «Нотаткам» фронтмен Krichuss Дмитро Поліщук.

Надалі хлопці планують, починаючи з другої половини весни, презентувати публіці свій новий міні-альбом на живих концертах, а трохи пізніше підкріпити їх активним фестивальним літом. Слідкуйте за новинами!

Krichuss – Anatomical

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *