Krechet & Alina Pash – Питання
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Krechet & Alina Pash – Питання (Кліп)

Аліна Паш спільно з виконавцем на псевдо Krechet презентують новий офіційний кліп до пісні «Питання». Зйомка відео відбувалася у столиці, режисурою займався Натан Дейзі. У ролику можна помітити кадри, які знімали з даху готелю «Турист», а також фрагменти, зняті у квест-кімнатах мережі «Замкнені». Камера та зйомка з дрону – Максим Степаненко.

Як розповів Krechet, особистість людини є створеною маскою, за допомогою якої люди взаємодіють із навколишнім світом. Декому щастить і його маска не помічає меж, дозволяє своєму власнику поводити себе так, як він захоче. Але так буває далеко не завжди – найчастіше маски мають бар’єри, які встановлюються у самісінькому дитинстві. У такій ситуації людина просто не може подолати чи посунути ці бар’єри, вона просто виживає у клітці своєї маски.

«Штучний інтелект засудив людей до темряви. У кожного є всього один шанс вирватися в реальний світ. Шанс, який надає гра. Але якщо ваш ігровий аватар гине у грі – гинете і ви», – йдеться у дисклеймері до кліпу.

Зауважимо, що спільний з Аліною Паш трек «Питання» потрапив до переліку пісень платівки «Україностан» авторства Krechet-а.

Krechet & Alina Pash – Питання

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *