Крапка - наРоду
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Крапка – наРоду (Альбом)

Музиканти запорізького гурту «Крапка» виклали у мережу свій новий довгоочікуваний альбом під назвою «наРоду», в якому хлопці продовжили експерименти із поєднанням української етніки та сучасних музичних течій. Свою стилістику учасники «Крапки» називають етно-хоп, проте зазначають, що у їхньому репертуарі повсякчас переплітаються на перший погляд майже несумісні жанри – рок, регі, афроритм, фолк та хіп-хоп.

«Коли ми тільки починали захоплюватися та занурюватись у культуру Придністров’я, такий альбом був для нас насправді мрією, – розповідають музиканти. – Що більше ми поринали у культуру етносу, до якого належимо, то все чіткіше нам ставало зрозуміло, наскільки ця культура була унікальною, містичною, по-справжньому українською, а також тісно пов’язаною із іншими етносами».

Три роки тому учасники гурту вирішили вирушити у фольклорні мандрівки задля збору унікального та майже втраченого матеріалу, який згодом вони могли б покласти на музику. Частковий результат цієї роботи наразі перед вами – нова платівка із символічною назвою «наРоду».

Свіжий диск вмістив у себе також широковідомі народні заспіви, деякі з яких, за словами учасників «Крапки», були покладені на музику вперше.

«Сьогодні ми ділимося з вами своїми напрацюваннями абсолютно безкоштовно. Якщо ж ви хочете якось підтримати культуру, що ми пропагуємо, етно-хоп, українську музику – підтримайте краще добровольчі батальйони, Нацгвардію, або ЗСУ. Адже саме вони просто зараз воюють за те, щоб ми із вами і надалі могли почувати себе українцями на своїй землі», – значиться в анотації до платівки.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Павло Володимирович says:

    Класний гурт! коли слухаю їхні пісні хочеться щоб вони не закінчилось….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *