Kraamola – Мольфар
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kraamola – Мольфар (EP)

На створення кожного нового релізу, учасники power/folk metal гурту Kraamola зазвичай потребують три календарні роки, принаймні саме з такою періодичністю музиканти звикли видавати свої новинки: у 2011 році команда презентувала дебютний однойменний міні-альбом, у 2014 – світ побачила перша повноформатна платівка «На зламі епох», і от, нарешті, кілька днів тому, офіційно відбувся реліз нового міні-альбому під назвою «Мольфар». Свіжий міньйон вмістив у себе чотири треки, серед яких можна віднайти і енергетику потужного бойовика, і романтику роботи баладного типу, і атмосферу старовинного магічного лісу, і навіть однин кавер (мова про інструментальний кавер-трек Ministry of fools, авторства представників нової хвилі британського хеві металу, колективу Saxon).

Весь представлений у міні-альбомі гурту Kraamola музичний матеріал, у тому чи іншому ступені є експериментальним, про що говорять самі учасники формації: «Так, ви вже давно не чули від нас жодних новин, але ми не сиділи, склавши руки: весь цей час ми натхненно працювали над новим матеріалом, який вилився у міні-альбом «Мольфар». Ідея видання даного EP полягає в ознайомленні слухачів із нешаблонним для нашого бенду матеріалом, адже кожна з представлених композицій є справжнім результатом творчого пошуку, не в повній мірі тотожному із початковим концептом гурту. Ті пісні, які увійшли до релізу, народжувалися у різний час і з певних причин не увійшли у попередній альбом та дебютний EP. Титульна композиція «Мольфар», до речі, також є експериментом, але вона настільки органічно вписалася у стилістику, що продовжить жити вже у наступному повноформатному лонг-плеї».

Згаданий EP від Kraamola чудово довершила картина-обкладинка. Її автором став художник на псевдо Nurgeslag (Вячеслав Смешко), знаний своїми роботами для Rotting Christ, Balfor, Conquest, Nordwitch та інших. Саме він, до того ж, створив оновлене лого для гурту Kraamola, яке ви можете побачити на обкладинці міні-альбому «Мольфар».

Українська музика: Kraamola – Мольфар

Google Play
Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *