Kozak System – Я віддам
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – Я віддам (Кліп)

Kozak System презентували свіжу пісню «Я віддам», в основу якої покладена лірика Сергія Жадана, та одразу ж доповнили новинку офіційним відеокліпом, створеним відомим режисером Alex Sigalov. Зйомки музичної міні-стрічки проходили в Австрії, де розгорнулася сюжетна історія трагічних почуттів головних героїв кліпу. До слова, незабаром дане відео буде боротися за призові місця на щорічному фестивалі короткометражок у Відні – VIS (Vienna Independent Shorts).

Основну ідею ролика узагальнено у фінальному монолозі головної героїні: «Не витрачайте свій час на людину, яку насправді не кохаєте. Ніколи не робіть цього! Слухайте своє серце».

Цікаво, що завдяки своєму драматизму та глибині, кліп отримав чимало позитивних відгуків у спільнотах Kozak System у соціальних мережах, але у YouTube, наприклад, знайшлися і ті, кого нова робота «Козаків» не надто вразила. Зокрема, такі відгуки було побудовано на роздумах користувачів стосовно доцільності показу рясної кількості кадрів із курінням та вживанням алкоголю, а також суїциду героїні наприкінці відео.

Трек «Я віддам» увійде до майбутнього студійного альбому KS, який музиканти наживо презентують 30 березня у столичному клубі Atlas. «Ця пісня давалася нам нереально важко. Якщо вслухатися у її зміст, то, за сюжетом, головний герой, щиро кохаючи людину, в той самий час готовий віддати її іншому, тому, хто любить її більше, ніж він. Коли ми вислали Сергію Жадану першу демо-версію цієї композиції, він був дуже вражений, що з такого «жорсткого» вірша у нас вийшло зробити достатньо лагідну і доступну пісню», – коментує лідер Kozak System Іван Леньо.

Українська музика: Kozak System – Я віддам

Придбати квиток
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *