Kozak System – У осені очі твої
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – У осені очі твої (Кліп)

Романтична осіння історія від музичних переповідачів з гурту Kozak System відсьогодні очікує своїх вдячних слухачів на сторінках у соціальних мережах. Але перевтілення рокерів у романтиків можна було б вважати виконаним лише на половину, якщо б не офіційний відеокліп до сьогоднішньої новинки «У осені очі твої», який доповнив загальну картину. До речі, текст пісні написав визнаний майстер чуттєвих творів та порушник спокою юних шанувальниць – Сергій Мартинюк з команди «Фіолет».

«Наша нова композиція «У осені очі твої» про нерозділене кохання, яке ще часто називають «любов’ю на півсерця». Взагалі осінь – це дуже містична та щімка пора, природній перехід від літа, часу максимального буяння життя, до зими, періоду смерті. Саме восени загострюються всі людські почуття», – коментує новинку лідер Kozak System Іван Леньо.

«Для нас це не типова пісня, вона наче змішана емоція. У ній не надто багато гітарного драйву, у порівнянні з більшістю наших попередніх композицій, натомість вона має потужний внутрішній драйв», – додають музиканти.

Режисером кліпу до пісні «У осені очі твої» виступив знаний майстер своєї справи Дмитро Маніфест. Окрім пана Леньо, який приміряв на себе роль мрійливого романтика, другу головну роль міні-стрічки виконала Марина Саєнко – юрист родом з Луганська, яка надзвичайно органічно втілила у кадрі роль «музи» митця. Вокаліст KS зазначив, що під час цієї роботи він вперше працював 24 години поспіль без перепочинку і визнав Дмитра Маніфеста ще витривалішим за себе.

Зауважимо, що сьогоднішній сингл «У осені очі твої» стане частинкою майбутнього альбому «Козаків», реліз якого заплановано на весну наступного року.

Українська музика: Kozak System – У осені очі твої

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *