Kozak System – Цей сніг надовго
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kozak System – Цей сніг надовго (Сингл)

Пам’ятаєте пісню «Сніг» з дебютної платівки Kozak System під назвою «Шабля»? Так от, музиканти вирішили здійснити її своєрідний «ребрендінг», подарувавши твору нове життя та виклали результати своєї роботи на розсуд люду у всесвітню мережу. Нову версію снігу разом з її радіо версією, було об’єднано в двотрековий максі-сингл «Цей сніг надовго».

«Це для нас із тобою так щемко триває цей нічний, безкінечний січень», – співає у ній фронтмен колективу Іван Леньо рядки знаного українського письменника та поета сучасності Сергія Жадана. І хоча й перший варіант «Снігу» вже встиг обзавестися власною когортою прихильників, та, за словами учасників Kozak System, завжди відмінно сприймався публікою під час живих виступів, музиканти ніколи не відносили цю композицію до розряду «супер-хітових». Аж ось, дослухавшись до численних порад шанувальників, своїх близьких друзів, колег та далеко не останніх людей у сучасній українській музиці, пан Леньо та компанія вирішили вдруге за неї «взятися», створивши нову, розширену та оновлену версію згаданої зимової композиції. «Фактично, це навіть не маркетинг, а подарунок фанам та друзям», – додають учасники формації.

Нагадаємо, що почути «Сніг», як, з рештою і більшість інших відомих творів Kozak System, ви матимете змогу вже зовсім скоро – 5 березня, у київському клубі Sentrum, під час спільного концерту українських «Козаків» та відомого польського гурту Enej. Не пропустіть!

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *