Kozak System – Така, Як Літо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kozak System – Така, Як Літо (Сингл)

Всього лише декілька місяців минуло з моменту презентації повноформатного альбому Kozak System під назвою «Не Моя», аж ось музиканти вже підготували для публікації нову пісню! Свіжа робота команди отримала назву «Така Як Літо» і, як ви вже могли здогадатися, присвячується періоду відпусток та гарному настрою.

До слова, для чималої кількості сучасних українців літо асоціюється не тільки з морським відпочинком, а ще і з насиченим графіком фестивальних подій, на яких Kozak System обіцяють наживо випробувати і новеньку композицію «Така Як Літо». «Це пісня, яка розриватиме найгучніші фестивалі цього літа та лунатиме з кожного радіоприймача!» – обіцяють учасники гурту на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, часто-густо Kozak System знаходять лірику для своїх пісень у творчих доробках українських поетів, але з треком «Така Як Літо» ситуація була трохи інакшою. «Козаки» вже мали практично завершені та сформовані музичні нариси для цієї композиції, але музикантам бракувало влучних слів. На щастя, сталося так, що на одному з фестивалів доля звела їх із Віктором Винником з гурту «МЕРІ», який, після дружнього спілкування з хлопцями, запропонував написати свою версію віршованих рядків, покладених пізніше в основу новинки.

Зведення: Ігор Громадський. Продюсування: Kozak System, Мілош Єліч, Віталій Климов.

Kozak System – Така, Як Літо

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *