Kozak System та Сестри Тельнюк – Повертайся живим
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System та Сестри Тельнюк – Повертайся живим (Кліп)

Відомий український гурт Kozak System (ex-Гайдамаки) та співочі сестри Тельнюк записали спільну чуттєву композицію «Повертайся живим», що присвячується новітнім героям України, які боронять нашу рідну землю від російського агресора просто у ці хвилини.
«Ви – обрані. Ви – Воїни Світла. Ви – повернули нас лицем до Правди, а тепер ми просто зобов’язані зустріти Вас на оновленій землі, у країні вільній від рабства, брехні та крові. І Україна вже буде родити нові, міцні Духом покоління Велетнів, завдячуючи Вам. Тільки повертайтеся живими! Повертайтеся! Адже найголовніша Ваша місія ще попереду: висушити сльози близьких, рідних і коханих, народити і виховати, навчити і виростити, посіяти і збудувати.. Ми Вас чекаємо, Велетні Духу – ніжно і трепетно! Головне повертайтеся живими!» – звертається до українських вояків Галина Тельнюк.

Авторство віршів дуетно-записаної пісні належить молодій українській поетесі та письменниці Ірині Цілик. Ці рядки дівчина опублікувала на своїй сторінці в одній із соціальних мереж і вони просто не могли лишитись без уваги громадськості. Аранжуванням та написанням супровідної музики учасники обидвох музичних колективів займалися спільно.

За словами музикантів Kozak System, під час роботи над композицією «Повертайся живим», вони постійно відчували на собі чиюсь незриму допомогу, адже надто вже легко й злагоджено народилась ця пісня. Вони переконані, що кожна нота цієї композиції якнайкраще передає нюанси сьогоднішньої надскладної ситуації в Україні.

«Сьогодні саме артисти здатні відобразити ту біль і велику спільну надію на перемогу у своїй творчості. Адже вони, як представники мистецтва, зобов’язані відображати дійсність. Справжній артист – він як лакмусовий папірець усього того, що відбувається із народом. Коли артист мовчить, а особливо тепер – називатися істинним митцем він не має ніякого права», – зазначив басист Kozak System Володимир Шерстюк.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *