Kozak System – Різдвяна Балада
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kozak System – Різдвяна Балада (Сингл)

Перелік цьогорічних музичних творів, присвячених новорічним та різдвяним святам, поповнився ще одним яскравим представником – днями хлопці з гуру Kozak System представили на розсуд загалу свою нову «Різдвяну баладу». Проте одразу ж варто зазначити, що серед усіх інших святкових робіт цей трек виділяє об’єкт оспівування – якщо в інших піснях мова предметно йде про Різдво як про свято, то у «Різдвяній баладі» від «Козаків» символічно змальовано Різдво самої України, алегоричне народження нової держави. Цікаво, що за своєю суттю дана робота є ремейком композиції, музику до якої написав Дмитро Добрий-Вечір у далекому 1987 році, та виконував її тоді у рамках гурту «Банита Байда», а вже трохи згодом ця пісня оселилася і в репертуарі його гурту «Вій».

Ідея осучаснити твір із чималою історією існування народилася у бас-гітариста Kozak System Володимира Шерстюка та продюсера Віталія Климова, який, до речі, свого часу виконував «Різдвяну баладу» разом з колективом «Банита Байда» у 90-х роках. Віталій зазначив, що з того моменту вважає цей трек особливим та вже давно виношував у голові план його більш сучасного перезапису. Саме тому він і вирішив запропонувати учасникам KS випустити цього музичного джина з лампи та створити власну варіацію балади, тим більше що автори пісні, Дмитро Добрий-Вечір та Віктор Недоступ, були зовсім не проти такого цікавого експерименту.

Однією з родзинок перезаписаної «Різдвяної балади» став дитячий хор «Зернятко» під художнім керівництвом Раїси Заклецької. За словами фронтмена Kozak System Івана Леньо, дітям вдалося максимально відчути та усвідомити все те, про що вони співали, тож саме їхня вокальна партія стала справжньою квінтесенцією сказаного в пісні.

Kozak System – Різдвяна Балада

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *