KOZAK SYSTEM – Повінь
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

KOZAK SYSTEM – Повінь (Кліп)

Справді, кохання буває бурхливим. Потужне, нестримне та водночас небезпечне кохання, яке уносить після себе все, часом не залишає віри в світле почуття. Змиває, немов Повінь.

Це порівняння дуже доречне до нової пісні KOZAK SYSTEM під назвою «Повінь» та кліпу до неї, який зняв відомий режисер Віктор Придувалов.

Дівчину, яку зіграла Анна Заклецька, тримають в заручниках, а головний герой (Андрій Ісаєнко) приходить її визволяти. Це влучна алюзія: коли ти знаходишся в полоні власних темних думок – коханню буває дуже складно пробитися до тебе. Але завжди знайдеться той, хто допоможе коханню відбутися.

Андрій Ісаєнко розповів, що він одразу погодився зіграти в кліпі KOZAK SYSTEM: «Я одразу ж погодився взяти участь у зйомках, бо, як на мене, KOZAK SYSTEM – один з найкрутіших гуртів сучасного українського року. Працювалося дуже легко: крута команда, а що ще потрібно? Коли навколо гарні люди – то і робота в задоволення! Дуже радий, що таким чином підтримав сучасну українську музику, яка почала дуже стрімко розвиватися. Най так і триває».

Текст пісні належить двом авторам: Гліб Бабич, український воїн, написав заспів, а відомий поет-пісняр Микола Бровченко – приспів. Це вже не перша співпраця дуету авторів та гурту.

«Повінь» – один з хітів з п’ятого студійного альбому «Закохані злодії». Саме його KOZAK SYSTEM презентують на найбільшому концерті в їх кар’єрі, який відбудеться в останній день зими, 29 лютого в Жовтневому палаці. Це одна з найочікуванніших подій в українській музичній спільноті та квитки розходяться напрочуд швидко. Не зволікайте та хапайте свої!

KOZAK SYSTEM – Повінь
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *