Kozak System – Подай Зброю
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – Подай Зброю (Кліп)

Kozak System екранізували нову пісню «Подай Зброю», яка стала гімном 10-ї гірсько-штурмової бригади ЗСУ під назвою «Едельвейси». Спеціально задля зйомки ролику, музиканти на декілька днів приїхали в гості до бійців у їхнє розташування поблизу Лисичанська (Луганська обл.), особисто познайомилися з головними героями композиції, відзняти кадри для кліпу і, звісно ж, заграли для хлопців концерт.

Автором пісні «Подай Зброю» є Гліб Бабич на псевдо Лєнтяй, командир взводу. За його словами, у своїй роботі Kozak System таки вдалося дуже влучно підхопити та розвинути початкову мелодику і текст, створивши мотивуючу та хвацьку, дійсно козацьку композицію. Окрім того, Гліб також виступив у ролі режисера нового кліпу «Козаків».

«Це не просто кліп. Це, навіть, не просто гімн Гірсько-Штурмової Бригади. Це ілюстрація нашої єдності. Тих, хто захищає, і тих, хто підтримує захисників. Армії і Народу. Не на плакаті. Так як є. Дякуємо вам, побратими з Kozak System. Ви найкращі. P.S. Свідчу, що весь відеоряд з музикантами знятий або на «нулі», або в безпосередньо біля нього. Решта відеоряду скомбіновано з бойових і полігонних зйомок Бригади», – пише у Фейсбук командир «Едельвейсів».

«Настільки голос війни та запах пороху були присутні в його пісні, що ми навіть через демонстраційний запис не ідеальної якості одразу відчули її енергію. Все, що робиться серцем і душею, робиться дуже швидко і якісно», – каже про композицію «Подай Зброю» Володимир Шерстюк, бас-гітарист Kozak System.

«Це і наша війна, бо спільно з військовими ми так само воюємо, щоправда на своєму, іншому фронті. Дуже часто ми, цивільні люди, нехтуємо тим, що маємо частіше відвідувати наших бійців, адже для них це неймовірно важливо, вони мають постійно відчувати, що їхня робота потрібна і цінується суспільством», – додає лідер команди Іван Леньо.

Також варто додати, що композицію «Подай Зброю» учасники Kozak System виклали у вільний доступ у мережі – трек можна вільно завантажити зі сторінки гурту у SoundCloud.

Українська музика: Kozak System – Подай Зброю

Завантажити mp3
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *