Kozak System – Не Моя
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kozak System – Не Моя (Сингл)

Прем’єра від Kozak System – сьогодні музиканти презентували у мережі свій свіжий студійний сингл «Не моя»! В основу новинки покладено твір Василя Симоненка «Ну скажи, хіба не фантастично», який дуже вразив усіх музикантів формації та зокрема гітариста Олександра Дем’яненко. «Кілька років тому мені на очі потрапив цей вірш, і я був надзвичайно вражений образом, змальованим у ньому паном Симоненко. Тієї ж ночі з’явилася мелодія до пісні, яку я кілька разів намагався змінити, але все нічого не виходило. Врешті-решт, диктофонний запис із піснею я відклав і фактично забув про його існування, а цієї весни, випадково знайшовши файл, ми з хлопцями вирішили відродити цю пісню», – розповів Олександр.

Проте на той час композиції задля форматності все ж таки не вистачало другого куплету, коли на допомогу Kozak System прийшов незмінний лідер «Тартака» та «Був’є» Сашко Положинський. Саме йому, за словами музикантів, таки вдалося наблизитись за стилем написання до генію Симоненка. «По-перше, мені було простіше, бо я не поет, а автор текстів пісень. По-друге, я не дописував за Симоненком, а сприймав це як спільний із ним проект. Так, я надихнувся його текстом, так, я свій куплет базував на його фундаменті, але мені вже не раз доводилося творити із кимось разом, тому досвід мав. А, по-третє, така робота, це просто для мене велика честь і приємність», – прокоментував новинку «Не моя» Сашко Положинський.

Результати цієї колективної роботи настільки захопили та надихнули спільного друга музикантів Мілоша Єліча, що він запропонував команді власні послуги саунд-продюсера.

Вже за тиждень очікуйте ще одну прем’єру від Kozak System у вигляді lyric video до вищезгаданого треку!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Ганна Мосейчук says:

    Чула на Джем ФМ що Kozak System назвали трек “Не моя” першою лайтовою та повільною композицією у всій дискографії. А як же хоча б “Сніг”? Та й інші пісні наче були. Дивно)

  2. KozakSyster says:

    З нетерпінням чекаю відеоверсію пісні “Не моя”. Сам трек дуже сподобався і надовго поселився у моїй фонотеці. Kozak System, респект!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *