Kozak System – Не Моя
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – Не Моя (Lyric-відео)

Учасники відомого гурту Kozak System втілили у життя майже неймовірний музичний проект, в якому віднайшлося місце переплетінню творчості знаного поета-шістедесятника Василя Симоненка та майстра слова сучасності Сашка Положинського, в якому зміг продемонструвати свої найкращі навички аранжувальника клавішник «Океану Ельзи» Мілош Єліч, та візуалізувати який випало беззаперечним майстрам своєї справи – Віктору Придувалову і Віталію Клімову. Як вам такий склад творчої команди?

Але про все по черзі: своє нове дітище музиканти Kozak System охрестили «Не моя» та скромно кваліфікували форматом lyric video. Не подумайте, на вашу увагу очікує аж ніяк не типова мерехтлива картинка з анімованими рядками тексту, з рештою, не варто забувати, що над даним релізом працював тандем одних з найкращих кліпмейкерів України. Забігаючи трохи наперед зазначимо, що лише саму ідею та сюжетну лінію ролика вони вимуштровували до найменших деталей близько двох місяців.

Така пісня, як «Не моя» просто не мала права лишитися у якості звичайного синглу, оприлюдненого близько місяця тому, тож до створення її візуального втілення було покликано справжніх гуру даної галузі – Віктора Придувалова та Віталія Клімова. До речі, саме цю композицію обидва спеціалісти виокремили з усього творчого гандикапу Kozak System та назвали її однією з найкращих робіт команди. «Ця пісня мені «зайшла» буквально з першого прослуховування. Майже одразу в голові почала вимальовуватися картинка, але ще приблизно два місяці пішло на розбудову міфу, який ви побачите в лірик-відео: персонажів, сюжету, окремих елементів та стилю», – поділився нюансами Віктор Придувалов.

Про особливість цього твору для кожного учасника Kozak System говорить хоча б той факт, що саме цей трек дав назву усьому майбутньому міні-альбому колективу, концертна презентація якого відбудеться у столичному клубі «Атлас» вже 12 листопада. Не пропустіть одну з найграндіозніших подій української музики поточної осені!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *