Kozak System – Не Моя (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kozak System – Не Моя (Альбом)

«Не моя» – перший, та, за словами музикантів Kozak System, скоріш за все останній альбом їхнього гурту, що включає у себе таку рясну концентрацію ліричних творів. Свою четверту за ліком повноформатну платівку «козаки» назвали на честь раніше оприлюдненого синглу, який за достатньо короткий проміжок часу отримав статус справжнього хіта.

«В Україні є досить велика кількість FM-радіостанцій, втім Kozak System частіше за все залишалися поза увагою та ротацією більшості з них. Однак, вийшло так, що останній календарний рік ми створювали пісні, які почали вписувалися до їхніх форматів. І наша композиція «Не моя» стала символічним криголамом, відкриваючим шлях до тих радіоефірів. Ба більше, свого часу вона навіть отримала відзнаку «сингл року» на хвилі «Джем-FM». Тому ми подумали – а давайте цей рік присвятимо створенню робіт, подібних їй за змістом і за настроєм?! Саме так у нас і з’явилися ще вісім композицій ліричного, драматичного та любовного настроїв, які ми скомпонували у єдиний альбом, назвавши його «Не моя». До речі, якби Сашко Положинський один зі своїх альбомів не назвав «Сльози та соплі», то наша платівка дуже природньо виглядала би саме із такою назвою. Але, оскільки вона вже зайнята гуртом «Тартак», то ми зупинили свій вибір на «Не моя», – із посмішкою коментує Іван Леньо, вокаліст та співзасновник Kozak System.

Він також зазначив, що між піснями свіжого лонг-плею та поняттям кохання, можна проводити певну паралель, адже композиції на диску такі ж різні, як і види любовних відносин. Зокрема, у свіжій платівці є роботи про нерозділене кохання, складну любов, про драматичні та навіть фатальні взаємовідносини.

Додамо, що «Не моя» від Kozak System вже присутня на більшості популярних цифрових крамниць, а також доступна для ознайомлення у режимі online.

Українська музика: Kozak System – Не Моя

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Trand says:

    Та який же це альбом? Це так, збірочка синглів. Називається я його зліпила з того шо було)

  2. Ярослава says:

    Чудовий альбом, дуже світлий і щирий!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *