Kozak System - На#уй маніфест
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – На#уй маніфест (Відео)

Обережно, ненормативна лексика.

Учасники відомого гурту Kozak System записали жорстку та провокативну пісню під назвою «На#уй маніфест» та виклали її у мережу разом із тематичним відеорядом. У ній музиканти звертаються до російського агресора на зрозумілій йому мові, із притаманними йому мовленнєвими висловами та лексичними додатками.

За словами учасників Kozak System, початково вони планували «запікати» деякі моменти свого «Маніфесту», але після консультації з цього приводу із другом гурту та відомим сатириком Лесем Подерв’янським, хлопці вирішили не тільки залишити оригінальний вигляд трека, а ще й включити до пісні озвучену літератором українську національну ідею, яка звучить приблизно як «від’ї#іться від нас на#уй».

Як розповіли музиканти, пісня «На#уй маніфест» направлена не тільки на громадян сусідньої держави, а й на українців, які мають нарешті вже вбити у собі рабські основи радянського минулого. «Вже прийшов час позбутися внутрішнього рабства. Кожен свідомий українець має знищити у собі маленького москаля, а не надбання російської культури. Не Гребенщикова, Чехова, Макаревича, Кончаловського – ні, а рабську складову, яка за 350 років прижилася в українцях на клітинному рівні».

Нагадаємо, що зовсім скоро, а саме 27 березня, Kozak System готуються наживо презентувати свій новий альбом під назвою «Живи і Люби». Концерт відбудеться в київському клубі Atlas та пройде в рамках нового рок-шоу «Наш маніфест», за підтримки Сергія Жадана та харківського гурту «Собаки в космосі».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *