Kozak System – На Маленькій Планеті
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Kozak System – На Маленькій Планеті (Сингл)

Kozak System оприлюднили третій сингл зі свого майбутнього альбому «Закохані Злодії» під назвою «На Маленькій Планеті». В основу свіжої пісні покладено слова письменника та поета-шістдесятника Миколи Вінграновського, які трохи доповнив товариш музикантів Микола Бровченко.

За словами учасників Kozak System, вони дуже переживали перед прем’єрою треку «На Маленькій Планеті», оскількі сьогодні у тренді роботи, написані простою та зрозумію мовою, на зразок пісень alyona alyona. А у їхній новинці все навпаки – використано класичний вірш, що переносить до іншого часового та навіть психологічного виміру, вірш, який далеко не завжди можна зрозуміти з першого разу. Втім, як зазначив лідер гурту Іван Леньо, перші коментарі меломанів стосовно новинки його дещо заспокоїли.

Окрім самої пісні також будо презентовано лірик-відео до неї by Karabas Mykhailoff Production. Графіка: Олег Феденко, оператор: Дмитро Паясь.

Зауважимо, що вищезгаданий майбутній альбом Kozak System вже практично готовий – залишилося записати дві останні композиції. Але ще до його прем’єри музиканти планують релізи кількох інших нових пісень з цієї платівки, яка у повному обсязі має з’явитися на світ у лютому 2020 року. Концертна презентація лонг-плею відбудеться 29 лютого у столичному Міжнародному центрі культури й мистецтв (колишній Жовтневий палац).

Kozak System – На Маленькій Планеті
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Маргарита Бурмакіна says:

    Гарна пісня, гарне виконання, на рівні з “Не моя”. А з приводу що не драйвова пишуть, так не одних же “Океан Ельзи” слухати, ця ніша ще не заповнена. Так що працюйте в тому ж дусі!

  2. TEZ says:

    Порохоботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *