Kozak System – Мости
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – Мости (Лірик-відео)

Учасники гурту Kozak System презентують новеньке лірик-відео до пісні «Мости», яка поєднує у своєму звучанні чи не весь характерний для творчості «козаків» інструментарій на зразок труби, акордеона та сопілки. Втім, не зважаючи на це, композиція «Мости» має яскраво виражений ліричний характер, а самі музиканти порівнюють її саунд зі зразками французького шансону.

Текст пісні написала давня знайома гурту Kozak System – поетеса на псевдо Мідна (Ольга Ярмак). «З такими людьми приємно товаришувати, з такими людьми приємно спілкуватися, чи просто бути поруч, тому що вона випромінює тепло, сяйво, любов, доброту. І всі ці її властивості, здається, було передано через цей вірш. Як не дивно, він дуже добре звучить з уст чоловіка і виглядає так, начебто вона написала його спеціально для мене», – коментує лідер «козаків» Іван Леньо.

«Я слухаю «Мости», згадую найцінніше і десь недосказане, і радію, що це тепло і романтику тепер відчують тисячі інших людей. Між нами усіма набагато більше спільного, ніж ми думаємо», – пише у Фейсбук Ольга Ярмак.

«Київські мости – унікальні, адже тут зустрічається ліво- і правобережна Україна. Тут зустрічається козак Мамай із карпатським Чугайстером, Захар Беркут із Наталкою Полтавкою, львівський лев із донбаським вороном, Василь Стус із Іваном Франком. Саме тому ми вирішили зробити lyric-video з цими красенями у головних ролях. Легендарне місто Кия, Дніпро з його кручами, і їхні мости… що може бути ліричніше, містичніше і романтичніше?» – додає Сергій Соловій, автор ідеї відео.

Нагадаємо, що трек «Мости» увійшов до останнього студійного лонг-плею KS під назвою «Не моя», а наразі хлопці вже помаленьку розпочинають роботу над його наступником, який обіцяють презентувати у другій половині наступного року.

Kozak System – Мости

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *