Kozak System feat. Yarmak – Мій Друг
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System feat. Yarmak – Мій Друг (Lyric-відео)

Близько п’яти років тому, коли Kozak System тільки-но ставали окремою поза-«Гайдамацькою» музичною одиницею, Сашко Положинський зробив музикантам дружню послугу, запропонувавши до їхнього виконання кілька своїх авторських текстів. Від того часу два з них вже стали основами пісень «Козаків» («Партія Снайперів» і «Битим Склом»), а третій все ніяк не міг віднайти своє мистецьке призначення у рамках діяльності команди. І хтозна, скільки було би йому ще пролежати у «творчій шухлядці» колективу, якби не трубач Kozak System Сергій Соловій, який запропонував власну доповнену варіацію лірики. Таким чином у пісні, яка з часом отримає назву «Мій Друг», з’явився другий співавтор, але і на цьому її пригоди остаточно не закінчилися.

Справа у тому, що третій куплет композиції написав третій автор, відомий хіп-хоп виконавець Ярмак, прийнявши запрошення хлопців з Kozak System до спільної роботи. За словами тріо авторів та інших музикантів, таке, на перший погляд, дещо строкате поєднання працюючих над композицією, у фіналі тільки додало треку цілісності та особливих ноток від кожного задіяного виконавця.

По завершенню запису пісні «Мій Друг», у команди виникла наступна проблема – яким саме відео укомплектувати трек. Зважаючи на брак часу та ресурсів задля зйомок коштовного повномасштабного кліпу, від такої ідеї колектив майже одразу відмовився, вирішивши, натомість, сконцентруватися на атмосферному мінімалізмі. Під такий задум якнайкраще підійшли концептуальні світлини подружжя фотографів Ігора та Ніни Гайдаїв, відзнятих у рамках мистецького фотопроекту із дорученням сотень людей абсолютно різних професій. Ну а коли вже дійшла справа до обробки майбутнього лірик-відео, тут знову ж таки на допомогу усім прийшов Сергій Соловій, здійснивши фінальний монтаж матеріалу та анімувавши картинку.

Українська музика: Kozak System feat. Yarmak – Мій Друг

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анжеліка says:

    Музика супер слова теж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *