Kozak System – Така, Як Літо (Лірик-відео)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – Така, Як Літо (Лірик-відео)

Як відомо, всього декілька тижнів тому Kozak System презентували свою літню за настроєм композицію «Така, Як Літо», автором слів до якої виступив Віктор Винник з гурту «МЕРІ». Більше інформації про цю композицію ви могли знайти на «Нотатках» у відповідному дописі, а сьогодні ми пропонуємо вам переглянути офіційне лірик-відео до свіжого треку. Режисером та автором ідеї «байкерського» ролику виступив відомий кліпмейкер Віталій Климов, працюючий піч-о-пліч із оператором Андрієм Євстратенко.

«Про те, що дівчата їздять на мотоциклах, я знав, бо неодноразово бачив як з під шолома виривалось на волю довге волосся, та повз мене проїжджало красиве створіння зі специфічним вигином спини. А коли Віталік Климов, автор ідеї, сповістив, що зніматись буде аж п‘ять найкрасивіших байкерш України, яких він, однією рукою тримаючись за корвалол, півдня відбирав, то я ледве стримував мандраж, щоб пережити момент зйомок гідно, не одружившись у черговий раз. Скажу відверто – мене вразили дівчата своєю харизмою, сміливістю, зібраністю, інтелектом і ще багатьма якостями, від чого я зробив висновок, що мені особисто було б цікавіше тусити з дівчатами байкерами, аніж з хлопцями. Якісь вони трушні і не манірні, на відміну від козаків. Ну, а відео вийшло реальним, літнім, легким, а що від нього ще очікувати?» – коментує новинку «Така, Як Літо» лідер Kozak System Іван Леньо.

Зауважимо, що публіка переважно позитивно сприйняла прем’єру від «Козаків», але дехто дорікнув музикантам та знімальній групі стосовно того, що пропагувати їзду на мотоциклах без шоломів є не надто доречним. Ось деякі з відгуків користувачів: «Який же тільки Іван Леньо чемний парубок – віддав дівчатам круті байки, а сам їде на попсовому скутері», «Дякую за ковток свіжого повітря посеред задушливої літньої спеки», «Де вони знайшли таку рівну дорогу в Україні?», «Популяризація їзди на мотоциклі без екіпірування – погана ідея», «Кліп легкий, а пісня просто освіжаюча».

Kozak System – Така, Як Літо

Kozak System у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *