Kozak System – Коли Вона (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – Коли Вона (Кліп)

Відомий український гурт Kozak System екранізував свою пісню під назвою «Коли Вона» з останнього номерного альбому «Живи і Люби», створену на слова письменника, поета, активіста, а знедавна і музиканта Сергія Жадана. У ролі режисера нового кліпу виступив Владислав Разиховський, а місце за операторською камерою зайняв Володимир Дорогобид. Свіжий ролик став третьою візуалізованою роботою з останнього альбому музичної формації, слідом за композиціями «Битим склом» і «На#уй маніфест», та дев’ятим кліпом у відеографії Kozak System загалом.

Зйомки нового відео «Коли Вона» відбувалися на декількох локаціях столиці та на Київському морі і тривали практично повну добу. Головну роль музичної міні-стрічки виконала молода актриса Оксана Вергелес. Цікаво, що на початку відео задля оздоблення було вирішено використати рядки Жадана, які не увійшли в основний текст пісні.

Вокаліст Kozak System Іван Леньо зізнався, що пісня «Коли Вона» для нього особисто є найважчою для виконання на кожному живому концерті. Адже за своєю суттю вона є практично новою формою подачі емоції – пісенною поезією. «Це щира й відверта чоловіча сповідь про жінку. Кожен чоловік, почувши ці слова, в одну мить зрезонує. На мою думку Kozak System вдалося передати потрібну емоцію в пісні, а от чи впорались із цим завданням кліпмейкери – вирішувати вам», – зазначив співак.

Також він розповів, що кожна задіяна у зйомках людина, яка не чула раніше пісні «Коли Вона», по завершенні робіт підходила до нього та казала, що відчуває у цій композиції щось особисте та навіть біографічне. За його словами, це стало ще одним приємним підтвердженням правильності обраної манери подачі твору.

Варто додати, що цього літа Kozak System вже знімали кліп на цю саму пісню, але через деякі обставини матеріал вирішили не опубліковувати.

Теґи: Kozak System, Коли Вона

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Максим says:

    КЛАС!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *