Kozak System – Холодного січня
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Kozak System – Холодного січня (Кліп)

Морозного січневого дня Kozak System відзняли новий кліп на пісню «Холодного січня» з платівки «Не Моя» (реж. О. Шкрабак). Це вже шостий і останній синґл з альбому, який вийшов навесні минулого року.

У новому відео гурту глядач занурюється у стилізовану атмосферу нової серії популярного серіалу «Чорне Дзеркало» – «Брандашмиг», де йому пропонують контролювати дії головного героя серіалу, а від прийнятих рішень залежить фінал серії.

Альтернативна реальність, замішана на восьмибітній графіці приставок та комп’ютерів 80-х, перекочувала із «Чорного Дзеркала» у новий кліп «Kozak System».

«Щодня ми спостерігаємо, як ідеї, які буквально місяць тому здавалися абстрактним і далекими від реальності, зараз змінюють життя людей. Справжній creep та жахіття зараз ховаються за big data, тарґетингом та віртуальною реальністю. Технології вже змінити нашу психіку, але до чого це призведе – покаже тільки час. У цьому відео ми вирішили злегка погратися у нові тренди на інтерактивність», – каже трубач гурту та автор ідеї нового відео, Сергій Соловій.

Звичайно ж, на відміну від «Чорного дзеркала» фінал кліпу «Холодного січня» залишиться незмінним. :-)

Kozak System – Холодного січня

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *